Skvělé podmínky na kolo a in-line brusle

15. 07. 2007 | admin
V okolí naší obce jsou skvělé podmínky jak pro cyklistiku tak i pro kolečkové brusle. První trasa, tzv. Mlynářská stezka vede z naší obce do vedlejší obce Olbramkostel. Další dvě trasy začínají u bývalé fabriky na výrobu keramiky (Kocanda).  Levá cesta směrem na Vranovskou Ves a Pavlice je vhodná jak pro cyklisty tak i pro bruslaře, pravá směrem na Bojanovice a Jevišovice vhodná pro cyklisty (kopcovitá), i když kdo se nebojí může vyzkoušet na bruslích i tuto cestu. Cesty jsou nově vyasfaltované a vedou krásnými smíšenými lesy, které jsou plné hub.  Po zdolání těchto tras se můžete občerstvit ve dvou našich místních hostincích, první se nachází cca 20 m od kapličky a druhá je vedle obecního úřadu Kravsko. A pokud zima dopřeje dobrou sněhovou nadílku, tak jsou zde i skvělé podmínky pro milovníky běžek.
Odkaz na mapu